Mason Lockwood



 

Megosztás
 

 Mason Lockwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Admin
Admin

I'm a strong hibrid

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2013. Jan. 21.

Mason Lockwood Empty
TémanyitásTárgy: Mason Lockwood   Mason Lockwood EmptyVas. Júl. 27, 2014 5:14 am



mason lockwood






❦ Státusz:  Szabad
❦ Hirdető: Daniel Lagerfeld / Oldal
❦ Teljes név:  Mason Lockwood
❦ Kor: 26-29
❦ Faj: Vérfarkas( jelenleg szellem)
❦ Play by: Taylor Kinney
❦ Kapcsolat: Barát



Mason, Mason, Mason. Mi még akkor ismerkedtünk meg, amikor a családodat hátrahagyva úgy döntöttél, hogy Floridában versz sátrat, új életet kezdve távol mindentől és mindenkitől. A mi kapcsolatunk egészen furcsán indult, hiszen két ennyire távolságtartó ember mégis hogy a fenében képes egy csapásra legjobb barátokká válni, hogy aztán jóban rosszban kitartsanak a másik mellett? Hát megmondom én, úgy, hogy volt egy közös titkunk és nincs más, ami szentebbül megpecsételne egy barátságot, mint ugyanazon dolog elhallgatása. Ebben vert gyökeret a mi barátságunk, hiszen te sem beszélhettél senkinek sem arról, hogy farkas vagy és én sem szólhattam senkihez sem ebben a témában, ezért aztán mikor az élet összesodort minket, szinte elkerülhetetlen volt, hogy újra ne találkozzunk. Végül egyik találkozó követte a másikat és a bizalmatlanság helyét átvette a barátság, amely azt is megengedte, hogy mindent elmondhass magadról. Ismertem a családod történetét és mindig jókat nevettünk, amikor meséltél az életedről, többet között megemlítve a testvéredet, és annak fiát, a te hőn szeretett unokaöcsédet, Tyler-t. Mikor aztán a fivéred meghalt és te visszautaztál Mystic Falls-ba, igen csak magamra maradtam és te mint jól tudjuk már soha nem tértél vissza, én pedig talán soha nem is tudtam feldolgozni a halálod. Hiszen még hosszú idők elteltével is benne vagy az álmaimban, mintha mondani szeretnél valamit nekem, vagy épp üzenni. A bátyám helyett is bátyám voltál, és még mindig él bennem a remény, hogy talán egyszer újratalálkozhatunk. Szerintem te is örülnél neki, nem de bár?
/

Vissza az elejére Go down
https://newworld.hungarianforum.com
 

Mason Lockwood

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Moira Lockwood
» Carter Lockwood

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Keresett karakterek-