Sophie Flemming



 

Megosztás
 

 Sophie Flemming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Hello darling, call me by my name
Admin
Admin

I'm a strong hibrid

Hozzászólások száma : 227
Join date : 2013. Jan. 21.

Sophie Flemming Empty
TémanyitásTárgy: Sophie Flemming   Sophie Flemming EmptyHétf. Aug. 11, 2014 11:40 pm



Sophie Flemming






❦ Státusz: SZABAD
❦ Teljes név: Sophie Flemming
❦ Kor: 17
❦ Faj:  ember
❦ Play by: Ashley Benson
❦ Kapcsolat: Caroline eltitkolt féltestvére apai ágon.


A karakter egyszer már megvolt hírdetve, ezzel a szöveggel:
Sophie az apám lánya. Ugyan nagyon szerette őt, és felvállalta az apaságot, a nevére sose vette a lányt. Tulajdonképpen a szüleim Sophie anyja miatt mentek szét, mikor a nő egy nap beállított hozzánk azzal a rövid mondattal, hogy gyereket vár az apámtól.
Én még sose találkoztam Sophieval, sőt még a létezéséről sem tudok, ő viszont nagyon jól ismer engem, hiszen apu sokat beszélt neki rólam. Sophie nem ápol jó viszonyt az anyukájával, ő is, akárcsak én, mindig is nagyon apás volt. Miután pedig apa meghalt, ő is magára maradt, tekintve, hogy anyja sokkal inkább azzal volt elfoglalva, hogy egy új, gazdag férjet találjon magának, mintsem, hogy törődjön kicsit a lányával. Ezért Sophie eladta mindenét, hogy tudjon venni egy vonatjegyet, eljöjjön Mystic Fallsba és végre megismerjen. Reménykedik abban, hogy örülni fogok neki és igazi testvérként fogok tekinteni rá.

A karakter előző usere Elena Gilberttel már találkozott, illetve az előző Care-el már játékba is kezdtek. Az új useren áll, hogy a szálak megtartja majd, vagy a karakter tisztalappal indul.

Vissza az elejére Go down
https://newworld.hungarianforum.com
 

Sophie Flemming

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
 :: Karaktersarok :: Karakterpiac :: Canon karakterek-